PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5421}

Wróg u bram

Enemy at the Gates
7,9 231 634
oceny
7,9 10 1 231634
6,9 19
ocen krytyków
Wróg u bram
powrót do forum filmu Wróg u bram

Film dobry ale

ocenił(a) film na 8

Ale scenę "seksu" spokojnie mogli sobie darować jest niesmaczna i zwyczajnie kiepska
przypomina prawie że gwałt.Wystarczyłoby żeby się razem położyli i całowali i byłoby cacy ale
generalnie film jest dobry

ocenił(a) film na 8
maksior63

Dokładnie, chciałem obejrzeć z siostrzeńcem (11 lat) ale przez te obleśności sobie odpuściłem, jestem z zasady przeciwny jakiemukolwiek demoralizowaniu dzieci.

CorporalHicks

seks jest zły, ale mordowanie w imię chorych ideologii już cacy? zabawne

tolerancja91

Właśnie

CorporalHicks

ale czy to film dla dzieci? Jak ludzie padali zabijani jak muchy to już można było pokazać? Lepiej pokazać już ten seks, niż mordowanie

ocenił(a) film na 8
ghorstef

Masz rację z tym że nie jest to film dla dzieci, ja chciałem jednak pokazać siostrzeńcowi filmy które zainspirowały twórców gier będących wówczas "na topie", czyli pierwszy Medal of Honor i pierwsze Call of Duty.

CorporalHicks

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 7
maksior63

Kolego/koleżanko ta scena była nie tyle niesmaczna, ile naturalistyczna. Właśnie dzięki temu, że film ten nie jest typowym hollywoodzkim kinem wojennym, ale stara się w jakiś sposób odwzorować realia tej historii sprawia, że warto na niego zwrócić uwagę. Jeśli Cię to brzydzi, to nie oglądaj, ale przestrzegam przed popadnięciem w oglądanie świata przez kolorowe "hollywoodzkie okulary", bo nie mają one z rzeczywistością nic wspólnego.

RDK96

Zgadzam się w 100 procentach!

maksior63

Akurat to była piękna scena, hm... mocno realna, świetnie pokazana

ocenił(a) film na 7
maksior63

scena jest świetna... jedna z najlepszych w filmie... strasznie infantylny ten wpis, wybacz... ja rozumiem, że to Twoje życzenie ale tak ogólnie: po co więc oglądasz w ogóle film wojenny???
hehe fachowiec od wojennych scen miłosnych ;P ;)

ocenił(a) film na 8
maksior63

Masz rację! Gdyby twój tatuś tylko położył się obok mamusi i ją całował nie byłoby takiego mohera.

ocenił(a) film na 7
maksior63

Prawie jak gwałt? Że co? Może czas przeczytać definicję gwałtu?
Seks młodych zakochanych ludzi na szybko po cichu w nieludzkich warunkach i tyle. No dziwne że nie było romantyzmów i gry wstępnej w bunkrze...

ocenił(a) film na 7
maksior63

Ją zatkało i tak rozwarła oczy bo jej "deflorował błonę dziewiczą" i ją zabolało po prostu XD
Dla mnie ta scena jak byłem dzieckiem była super podniecająca :3 I ten śliczny blady tyłek Rachel kontrastujący z jej brudnymi spodniami :3

ocenił(a) film na 7
maksior63

Daleko tej scenie do gwałtu. Taki seks jakie czasy.

ocenił(a) film na 8
maksior63

Nigdy nie byłeś młody? Dwoje zakochanych, napalonych młodziaków, którym śmierć zagląda w oczy. Gdzie mieli się parzyć? Ku*wa w jeżynach?

maksior63

Ta scena jest bardzo erotyczna. [spojler ;D] Ona przychodzi do niego napalona, kładzie się obok, patrzy mu w oczy, sugestywnie pociera jego dłoń, zaczyna całować po brzuchu i dobierać się do jego gatków, sciąga powoli rękawiczkę i wkłada mu rekę w spodnie. Wtedy zaczynają się całować, on zaczyna ją macać, ona gmera go w majtkach, po czym sciąga sobie sama spodnie, naszym oczom ukazuje się cudowny, blady tyłeczek Rachel… no i wchodzi w nią, może to był jej pierwszy raz, może miał dużego, może nie była dostatecznie nawilżona, więc zabolało… złapała go, on sie podparł ściany i zaczął bardziej rytmicznie ją penetrować…. Przez cały czas ją całuje i przytula, końcówka jest mega słodka. Jak już ktoś wspomniał, niemożliwym jest by jakakolwiek scena erotyczna z Rachel była niepodniecająca… no po prostu :) To najlepsza scena w tym filmie i jestem w szoku po przeczytaniu większości komenatrzy. A ci co tu z gwałtami wyjeżdżają, to chyba nie mają pojęcia czym jest gwałt. W tej scenie nie ma żadnej przemocy, ona tego chciała, a ból który czuła był tym przyjemnym bólem, którego sama pragnęła. Na końcu jest bardzo uszczęśliwiona, choć pewnie sama nie doszła, ale chciała go miec w sobie ;D Jakby co scena jest dostępna w necie, także można sobie przeanalizować ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones